Jeden kredyt zamiast kilku

Wybierz kwotę kredytu

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 17,43%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8300 zł, całkowita kwota do zapłaty 10 791,87 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 8,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2491,87 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 995,17 zł – 11,99%, odsetki 1496,70 zł), 40 miesięcznych rat równych w wysokości po 269,80 zł, ostatnia rata: 269,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.10.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.Okres spłaty od 3 - 120 miesięcy. Maksymalne RRSO wynosi 19,24%.

Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki

Czym jest kredyt konsolidacyjny bez hipoteki?

Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki jest tak naprawdę normalnym kredytem konsumenckim (gotówkowym). Jedyną różnicą jest to, że łączy on wiele zobowiązań(kredytów, pożyczek) w jedno większe zobowiązanie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci korzystający z usług wielu banków i instytucji finansowych, mogą zamienić je w jedną “firmę”. Oznacza to, że nie będziemy musieli chodzić do poszczególnych oddziałów w celu negocjacji czy spłaty rat, lecz zrobimy to w jednym miejscu. Zyskujemy więc ogromną wygodę w formalnościach.

Jednak to nie wszystko – dodatkowo, kredyt konsolidacyjny bez hipoteki zmniejsza nam ratę miesięczną naszych zobowiązań.
Dzięki temu, suma comiesięcznych zobowiązań które płaciliśmy do tej pory jest znacznie niższa, zamieniamy bowiem wiele płatności na jedną ratę.

Podsumowując

Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki można polecić przede wszystkim osobom mającym problemy ze spłatą obecnych rat.

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat kredytu konsolidacyjnego bez zabezpieczenia hipotecznego? Sprawdź więcej informacji na tej stronie: www.multika24.com.pl