Jeden kredyt zamiast kilku

Wybierz kwotę kredytu

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 17,43%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8300 zł, całkowita kwota do zapłaty 10 791,87 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 8,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2491,87 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 995,17 zł – 11,99%, odsetki 1496,70 zł), 40 miesięcznych rat równych w wysokości po 269,80 zł, ostatnia rata: 269,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.10.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.Okres spłaty od 3 - 120 miesięcy. Maksymalne RRSO wynosi 19,24%.

Czy warto brać kredyt konsolidacyjny przez internet?

Zdarzyć się może, że w wyniku przypadków losowych często będziemy potrzebować dodatkowych pieniędzy. Jeśli raz za razem będziemy zaciągać pożyczki, ich łączny dług będzie narastał, a my będziemy musieli zapanować nad różnymi kwotami i terminami do zapłaty. Łatwiej będzie spłacić dużą ilość zaciągniętych pożyczek, jeśli zdecydujemy się na kredyt konsolidacyjny.

Czy mogę skorzystać z internetu chcąc wziąć kredyt konsolidacyjny?

Dzięki postępowi technologicznemu bardzo popularne stały się kredyty krótkoterminowe zawierane przez internet. Nie trzeba już wychodzić z domu i szukać instytucji zajmującej się kredytami. Wszystko można załatwić dzięki dostępowi do internetu. Sami możemy wybrać i porównać oferty gdzie najtaniej i najlepiej uzyskać konsolidację kredytu.

Związane z nimi formalności zostały zredukowane do minimum, dzięki temu załatwia się je szybko i sprawnie.

Czasami winą ponoszoną przy braniu kredytów jest brak umiaru w zadłużaniu. Jeśli zadłużaliśmy się nie bacząc na skutki, jedynym ratunkiem aby zapanować nad sytuację może okazać się konsolidacja zaciągnięty zobowiązań. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy tylko jedno zobowiązanie, z jedną stopą procentową i dłuższym okresem spłaty. Spłatą zaciągniętych wcześniej kredytów, zajmuje się w tym wypadku instytucja finansowa.
W obliczu przytoczonych faktów najkorzystniej dobrany kredyt konsolidacyjny wydaje się być jednym z najlepszych sposobów na radzenie sobie z rosnącymi długami.
Wszystkie formalności związane z wzięciem kredytu konsolidacyjnego, sfinalizować można przez internet. Pozwala to oszczędzić czas i zawrzeć szybki kredyt konsolidacyny na spokojnie, w domowym zaciszu.

Podsumowując

Zanim weźmiemy kredyt dobrze do przeanalizujmy. Weźmy pod uwagę wysokość jego kosztów, rat, prowizji i odsetek, czyli ogólnego kosztu wzięcia kredytu. Użyjmy dostępniej w internecie porównywarki kredytów konsolidacyjnych. Dopiero kiedy się namyślimy, możemy wziąć kredyt konsolidacyjny drogą internetową. Biorąc go należy uważać, aby podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję. Kiedy ją już podejmiesz, będziesz z siebie dumny, iż odzyskałeś pewność siebie i stabilność finansową, dzięki dobrze wybranemu kredytowi konsolidacyjnemu.

 

Więcej informacji o tym, kiedy warto brać kredyt konsolidacyjny przez internet jest na stronie www.multika24.com.pl

One Comment

  1. Michalas_82 says:

    Mi we wzięciu kredytu bardzo pomógł internet, dzięki niemu porównałem oferty i wybrałem najlepszą.